Головна
Доступ до публічної інформації
Про технікум
Абітурієнту
Відділення
Адміністрація
Викладачі
Вступна компанія
Навчально-методичне забезпечення
Практика
ЗМІ про технікум
Зворотній зв`язок
Cтудентське самоврядування

    


Знаете ли Вы, что...
Вхід на сайт

Головна » 2021 » Вересень » 20

19 вересня 2021 року студентки ВСП "Херсонський гідрометеорологічний фаховий коледж ОДЕКУ" у рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» взяли учать у Еко-Акції Zero Waste School Море з прибирання острова Джарилгач після туристичного сезону. Крім корисної справи студенти познайомилися з унікальною флорою та фауною НПП "Джарилгацький".

  ... Читати далі »

Переглядів: 64 | Додав: Chezej | Дата: 20.09.2021 | Коментарі (0)

18 вересня 2021 року, у рамках святкування Дня міста, студенти та викладачі ВСП "Херсонський гідрометеорологічний фаховий коледж ОДЕКУ" взяли участь у екологічному фестивалі "Херсонські дЕКОрації". На інтерактивній локації екоактивісти коледжу проводили для мешканців Херсона визначення якості питної води, а також долучилися до Еколекторію "Сучасні проблеми довкілля та шляхи їх вирішення".

Будьмо ЕКО

Заради майбутнього

&nbs ... Читати далі »

Переглядів: 39 | Додав: Chezej | Дата: 20.09.2021 | Коментарі (0)

«Краще один раз побачити, ніж сто раз почути…» Саме тому задля знайомства з НПП «Бузький Гард» студенти-екологи ВСП "Херсонський гідрометеорологічний фаховий коледж ОДЕКУ" в рамках дисципліни «Заповідна справа» відвідали перлини Вознесенського району - Актовський та Арбузинський каньйони. Це унікальні природні комплекси лісової та водної екосистем у поєднанні з комплексами скель та гранітних валунів. Річка Арбузинка ділить Актовський каньйон навпіл, створюючи ландшафти, що мають особливу екологічну, естетичну та історичну цінність. Актовський каньйон займає площу понад 250 га. Цей куточок землі славиться далеко за межами району не лише своїм вражаючим тваринним та рослинним світом, а й чудовими пейзажами створеними природою. Гранітні скелі сягають подекуди 30 метрів заввишки. Геродот писав про притоку Гіпаніса (р. Південний Буг) - струмок Ексампей, ... Читати далі »

Переглядів: 37 | Додав: Chezej | Дата: 20.09.2021 | Коментарі (0)

 
                 
название слайд шоу

Захист Прав Дитини