Головна
Доступ до публічної інформації
Про технікум
Абітурієнту
Відділення
Адміністрація
Викладачі
Викладачі
Вступна компанія
Навчальні матеріали
Практика
ЗМІ про технікум
Зворотній зв`язок
Cтудентське самоврядування

    


Знаете ли Вы, что...
Вхід на сайт
Головна » 2018 » Травень » 7 » МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ЕКОЛОГІЇ, БЖД ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ
11:12
МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ЕКОЛОГІЇ, БЖД ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ

МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ЕКОЛОГІЇ, БЖД ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ

 

4 травня 2018 року на базі Херсонського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету відбулося засідання методичного об’єднання викладачів екології, БЖД та охорони праці  закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

Засідання зі вступним словом відкрила директорка технікуму Кіріяк Світлана Григоріївна.

У процесі роботи методичного об’єднання було проведено конкурс-захист творчо-пошукових та науково-дослідницьких робіт з екології, БЖД та охорони праці серед студентів закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

Свої роботи представили студенти Херсонського базового медичного коледжу, Херсонського економіко-технологічного технікуму, Новокаховського політехнічного коледжу, Херсонського морехідного училища рибної промисловості, Новокаховського приладобудівного технікуму, Херсонського гідрометеорологічного технікуму, Херсонського музичного училища та Херсонського училища культури. За результатами захисту творчо-пошукових робіт було визначено призерів конкурсу, які отримали почесні грамоти.

Крім цього, на засіданні методичного об’єднання було обговорено питання концепції формуванні збірки тез доповідей за матеріалами конкурсу-захисту творчих робіт, а також обговорено та затверджено план робити обласного методичного об’єднання викладачів екології, БЖД та охорони праці  закладів фахової передвищої освіти на 2018-2019 навчальний рік.

Дякуємо за плідну роботу всім учасникам заходу!

 

                                        Голова методичного об’єднання, С.А. Букарєва 

 

 

 

Переглядів: 83 | Додав: Chezej | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
 
                 
название слайд шоу

Захист Прав Дитини