Головна
Доступ до публічної інформації
Про технікум
Абітурієнту
Відділення
Адміністрація
Викладачі
Викладачі
Вступна компанія
Навчальні матеріали
Практика
ЗМІ про технікум
Зворотній зв`язок
Cтудентське самоврядування

    


Знаете ли Вы, что...
Вхід на сайт
Головна » 2018 » Травень » 23 » Міжнародний день біорізноманіття
17:11
Міжнародний день біорізноманіття

Біологічне різноманіття - це все різноманіття життя на планеті, яке сьогодні стрімко скорочується. Вимирають рослини, зникають з лиця Землі тварини і ліси... багато в чому виною тому є активна діяльність людини. І занепокоєння про подальшу долю біологічного різноманіття видів на нашій планеті виразилося в тому, що на Конференції ООН з навколишнього середовища і сталого розвитку, яка відбулася 1992 року в Ріо-де-Жанейро, було запропоновано всій світовій спільноті, в першу чергу, звернути увагу на збереження біологічного різноманіття – як живих видів, так і екологічних систем.

Міжнародний день біологічного різноманіття, який було оголошено Генеральною Асамблеею ООН, щорічно, починаючи з 2001 року, відзначається 22 травня. Метою цього свята є підвищення проінформованості людей планети стосовно питань збереження біорізноманіття.

З нагоди цього дня студенти-екологи Херсонського гідрометеорологічного технікуму ОДЕКУ відвідали музей природи, де ознайомились з рідкими видами флори та фауни рідного краю, унікальними колекціями комах, реплитій, риб, птахів, а також представниками підводного світу. Учасники екскурсії отримали нові знання та цікаві враження.

 

 

Переглядів: 66 | Додав: Chezej | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
 
                 
название слайд шоу

Захист Прав Дитини